XML
  • Relay
  • Women
  • Men
  • Team-relay Mix
  • Final
  • Final

Team-relay Women


Soon...

Team-relay Men


Soon...

Team-relay Mix


Pos Name Nation Total Fencing Swimming Riding Laser-Run
pts pos wins pts pos time pts pos horse pts pos time
1 UNTERBERGER Josefine,
SOCKE Arthur,
GER 1111280 1 33299 12 2:05.820 0 ,
,
532 3 12:48.99
2 ZEMAN Zora,
JASSO Zalan,
HUN 1099235 3 24310 4 2:00.310 0 ,
,
554 1 12:26.11
3 NYERGES Reka,
FABIAN Mate,
HUN 1055235 4 24303 11 2:03.890 0 ,
,
517 6 13:03.11
4 FUCIKOVA Marie,
KORNEL Matej,
CZE 1049225 5 22297 14 2:06.660 0 ,
,
527 4 12:53.28
5 VILA Mercedes,
LIBERAL Ivan,
ESP 1049215 9 20296 16 2:07.390 0 ,
,
538 2 12:42.60
6 MRAZKOVA Stepanka,
FRYDRYCH Michal,
CZE 1037215 8 22312 3 1:59.220 0 ,
,
510 8 13:10.37
7 VANOVA Katerina,
NOSEK Jan,
CZE 1036210 12 19308 5 2:01.140 0 ,
,
518 5 13:02.71
8 MARCINKOWSKA Maja,
KLIMCZAK Kacper,
POL 1025190 15 15318 1 1:56.020 0 ,
,
517 7 13:03.50
9 FRASDORF Emma,
WILD Theo,
GER 1014220 7 21295 17 2:07.900 0 ,
,
499 10 13:21.29
10 KIERAGA Patrycja,
RADOMYSKI Igor,
POL 1001180 19 13313 2 1:58.680 0 ,
,
508 9 13:12.63
11 KRECKOVA Nada,
SVARC Krystof,
CZE 998205 13 18307 6 2:01.590 0 ,
,
486 12 13:34.90
12 STEVENS Jessica,
FORREST Sebastian,
GBR 991225 6 22291 19 2:09.980 0 ,
,
475 13 13:45.10
13 PATAKI Emma,
KOSZEGI Kristof,
HUN 986185 16 16304 8 2:03.200 0 ,
,
497 11 13:23.94
14 FRIEDRICH Malin,
FRIEDERICH Leo,
GER 980210 10 19296 15 2:07.170 0 ,
,
474 14 13:46.49
15 KASPERCZAK Aleksandra,
MILUCH Pawel,
POL 975210 11 19293 18 2:08.720 0 ,
,
472 16 13:48.07
16 HAUFOVA Sofia,
VITKOVIC Patrik,
CZE 971195 14 16303 10 2:03.840 0 ,
,
473 15 13:47.09
17 DARDOVA Nikola,
RUZICKA Vojtech,
CZE 953180 18 13303 9 2:03.770 0 ,
,
470 18 13:50.32
18 CISEK Olga,
NOWIK Lukasz,
POL 937185 17 14298 13 2:06.150 0 ,
,
454 19 14:06.96
19 KACAR Melis,
SIKORA Jan,
POL 933235 2 24304 7 2:03.050 0 ,
,
394 20 15:06.19
20 MARCINKOWSKA Nadia,
PORADA Radoslaw,
POL 893140 20 5282 20 2:14.410 0 ,
,
471 17 13:49.42

Women Qualifications A


Soon...

Women Qualifications B


Soon...

Women Qualifications C


Soon...

Women Final


Pos Name Club Birth Nation Total Fencing Swimming Riding Laser-Run
pts pos wins pts pos time pts pos horse pts pos time
1 ZEMAN Zora HUN 1123246 2 26276 3 2:17.080 0 601 1 11:39.13
2 MARCINKOWSKA Maja POL 1084230 5 22274 5 2:18.170 0 580 4 12:00.72
3 UNTERBERGER Josefine GER 1080254 1 28243 18 2:33.590 0 583 3 11:57.07
4 CLARK Poppy GBR 1062218 11 19243 19 2:33.650 0 601 2 11:39.75
5 FRASDORF Emma GER 1047226 7 21252 14 2:29.310 0 569 5 12:11.62
6 NYERGES Reka HUN 1041222 9 20264 8 2:23.390 0 555 6 12:25.39
7 MRAZKOVA Stepanka CZE 1041238 4 24260 11 2:25.300 0 543 8 12:37.55
8 FUCIKOVA Marie CZE 1040226 8 21264 7 2:23.080 0 550 7 12:30.97
9 VANOVA Katerina CZE 1029246 3 26279 2 2:15.760 0 504 14 13:16.37
10 KIERAGA Patrycja POL 1017210 15 17271 6 2:19.600 0 536 10 12:44.94
11 VILA Mercedes ESP 1014230 6 22247 16 2:31.500 0 537 9 12:43.40
12 PATAKI Emma HUN 1003210 14 17274 4 2:18.140 0 519 13 13:01.35
13 KRECKOVA Nada CZE 987218 10 19279 1 2:15.550 0 490 15 13:30.37
14 FRIEDRICH Malin GER 984218 12 19246 17 2:32.100 0 520 12 13:00.04
15 FRIEDERICH Finia GER 970198 18 14248 15 2:31.180 0 524 11 12:56.32
16 KASPERCZAK Aleksandra POL 951206 16 16259 12 2:25.540 0 486 17 13:34.98
17 STEVENS Jessica GBR 943202 17 15252 13 2:29.240 0 489 16 13:31.74
18 KACAR Melis POL 891210 13 17263 9 2:23.850 0 418 18 14:42.77
19 CISEK Olga POL 434174 20 8260 10 2:25.160 0 EL
20 MARCINKOWSKA Nadia POL 178178 19 9DNS0 0 DNS
21 DABROWSKA Maja POL 0DSQDSQDSQDSQ
22 GRABOWSKA Oliwia POL 0DQBDQBDQBDQB

Men Qualifications A


Soon...

Men Qualifications B


Soon...

Men Qualifications C


Soon...

Men Final


Pos Name Club Birth Nation Total Fencing Swimming Riding Laser-Run
pts pos wins pts pos time pts pos horse pts pos time
1 JASSO Zalan HUN 1200246 2 28296 6 2:07.070 0 658 4 10:42.29
2 LIBERAL Ivan ESP 1198222 10 22287 12 2:11.610 0 689 1 10:11.50
3 KORNEL Matej CZE 1181218 11 21274 20 2:18.430 0 689 2 10:11.96
4 FRYDRYCH Michal CZE 1180226 9 23299 3 2:05.990 0 655 5 10:45.55
5 NOSEK Jan CZE 1179214 15 20288 11 2:11.330 0 677 3 10:23.73
6 KISS-SZOLLOSI Almos HUN 1171254 1 30297 5 2:06.750 0 620 14 11:20.22
7 KLIMCZAK Kacper POL 1165230 8 24318 1 1:56.250 0 617 16 11:23.60
8 FABIAN Mate HUN 1159246 4 28286 13 2:12.020 0 627 10 11:13.17
9 SOCKE Arthur GER 1155234 6 25290 9 2:10.000 0 631 9 11:09.36
10 RADOMYSKI Igor POL 1147214 13 20300 2 2:05.490 0 633 8 11:07.81
11 KOSZEGI Kristof HUN 1147246 3 28277 17 2:16.630 0 624 12 11:16.97
12 FORREST Sebastian GBR 1138210 17 19275 19 2:17.640 0 653 6 10:47.92
13 WILD Theo GER 1128238 5 26270 21 2:20.350 0 620 15 11:20.98
14 MILUCH Pawel POL 1127234 7 25278 15 2:16.490 0 615 17 11:25.59
15 SVARC Krystof CZE 1123212 16 22277 16 2:16.620 0 634 7 11:06.98
16 VITKOVIC Patrik CZE 1111194 19 15293 7 2:08.550 0 624 11 11:16.89
17 FRIEDERICH Leo GER 1103218 12 21286 14 2:12.140 0 599 18 11:41.77
18 SIKORA Jan POL 1077186 20 13298 4 2:06.150 0 593 20 11:47.76
19 KROMPASKY Tomas SVK 1073214 14 20262 22 2:24.090 0 597 19 11:43.46
20 PORADA Radoslaw POL 1061162 22 7277 18 2:16.790 0 622 13 11:18.93
21 NOWIK Lukasz POL 1060202 18 17291 8 2:09.890 0 567 21 12:13.65
22 SAWASCIUK Borys POL 965162 21 7289 10 2:10.630 0 514 22 13:06.54