Natalia Dominiak i Daniel Ławrynowicz wystartowali w dzisiejszej rywalizacji sztafet mieszanych, która była ostatnim akcentem rozgrywanych w Aleksandrii Mistrzostw Świata Seniorów.

Do dzisiejszej walki o medale, która rozpoczęła się rankingową rundą szermierki, przystąpiło aż 19 zespołów.
Nasi reprezentanci osiągnęli wysoki, 4 rezultat, kończąc turniej z wynikiem 225 punktów (dodatkowe 4 punkty za dwa zwycięstwa w fazie bonusowej). Na prowadzeniu znajdowała się sztafeta z Korei, Sunwoo Kim i Woongtae Jun.
Polacy, okazali się skuteczni podczas jazdy konnej. Dwie „zrzutki” dały im ostatecznie 286 punktów i 11 wynik tej konkurencji.
Po zakończeniu, kolejnego, pływackiego etapu rywalizacji, Natalia Dominiak i Daniel Ławrynowicz zajmowali 7 miejsce w klasyfikacji generalnej (wynik pływania 2:01,61).
Do biegu ze strzelaniem przystąpili ze stratą 56 sekund do prowadzących Koreańczyków i 13 sekund do pozycji medalowej. Niewielkie różnice między kolejnymi sztafetami zapowiadały zaciętą walkę o medale.
Nasi zawodnicy ustanowili 7 wynik laser run (4 najlepszy rezultat strzelania), dzięki czemu utrzymali swoją pozycję, zajmowaną przed finałową konkurencją. Daniel Ławrynowicz, startujący na drugiej zmianie, przekroczył linię mety tuż za zespołem z Węgier, kończą wyścig naszej sztafety na miejscu 7.

Gratulacje!
Natalia Dominiak i Daniel Ławrynowicz na 7 miejscu w rywalizacji sztafet MIX podczas MŚ w Aleksandrii