Półfinałowa rywalizacja mężczyzn podczas Mistrzostw Świata Seniorów w Aleksandrii rozpoczęła się wczorajszą rankingową rundą szermierki, podczas której Daniel Ławrynowicz zajął 10 miejsce w swojej grupie. Odniósł 16 zwycięstw, zdobywając 205 punktów. Do tej puli dopisał kolejne dwa, za wygraną walkę, podczas rozegranej dziś rundy bonusowej (wynik szermierki 207 punktów).
Minimalnie poprawiony wynik osiągnięty podczas pływania (2:04,49), dał mu 8 lokatę w tej konkurencji i 9 miejsce w klasyfikacji przed biegiem połączonym ze strzelaniem.
Zgodnie z zasadami, do ścisłego finału zaplanowanego na sobotę, awans uzyskiwało 7 najlepszych zawodników, z każdej z dwóch 18-osobowych grup i kolejnych czterech z najwyższą liczbą punktów.
Daniel, startujący w pierwszym z rozgrywanych półfinałów, wybiegł na trasę ze stratą 33 sekund do prowadzącego Węgra Csaby Bhom.
Skuteczne strzelanie i mocne tempo biegu dały mu 8 najwyżej punktowany wynik laser run w grupie (10:52,00). Finiszował jako 10 zawodnik półfinału „A”. Na informację, czy jego rezultat okaże się jednym z czterech, gwarantujących udział w finale musiał poczekać do zakończenia rywalizacji grupy „B”.
Niestety, to rywale startujący w rozegranym w korzystniejszych warunkach półfinale „B” (niższa temperatura), zajęli wszystkie 4 miejsca „szczęśliwych przegranych”, przez co w sobotnim finale zabraknie naszego reprezentanta.

Kolejny start Polaków przewidziany jest na niedzielę. Natalia Dominiak i Daniel Ławrynowicz staną do walki o medale w rywalizacji sztafet mieszanych.

Daniel Ławrynowicz o krok od finału Mistrzostw Świata Seniorów
https://daftarjasacuan.com/ https://tos885grup.com/ https://scratchingonthings.com/ https://jasacuan.org/ https://vietadhanoi.dongnam.com.vn/-/news/upload/situs-slot-myanmar/ https://vpse.dongnam.com.vn/-/upload/news/slot-server-kamboja/ https://certificates-trainingstage.myportal.ul.com/ https://profile2.ngpvan.com/ http://tracker-stage.route.com/ https://rak3afdprodpowerportal.powerappsportals.com/ https://www.anls.org/2021/02/20/peraturan-permainan-judi-situs-judi-bola-terpercaya-online/ https://jti.polinema.ac.id/-/news/upload/slot-thailand/ https://www.hc.edu.uy/-/news/upload/slot-thailand/ https://www.hc.edu.uy/-/news/upload/slot-gacor/

https://bgpol.polsri.ac.id/wp-content/uploads/2023/sst/

https://mmaliverpool.com/-/news/upload/slot-server-thailand/

https://dev.namvm.pandora.net/

https://www-t.gilead.com/

https://beast-am.kantar.com/slot-kamboja/

https://salts.rutgers.edu/slot-thailand/

https://www.ocsg.uni.edu.pe/plugins/search/categories/slot-server-thailand/