Na starcie eliminacji kobiet podczas rozgrywanych w Székesfehérvár Mistrzostw Europy Seniorów stanęło 55 zawodniczek. Wśród nich cztery reprezentantki Polski – Oktawia Nowacka, Anna Maliszewska (grupa eliminacyjna „A”), Natalia Dominiak i Marta Kobecka (grupa eliminacyjna „B”).
Bezpośredni awans do półfinału uzyskiwało 14 najlepszych zawodniczek z każdej z dwóch grup eliminacyjnych i kolejnych osiem z najwyższą liczą punktów.
Najwyższy rezultat pływania wśród Polek osiągnęła Marta Kobecka. Została sklasyfikowana na 9 miejscu (grupa „B”), z wynikiem 2:21,32. Oktawia Nowacka finiszowała z czasem 2:26,28 (15 miejsce w grupie „A”), Natalia Dominiak zajęła 17 miejsce w swojej grupie z wynikiem 2:27,73. Anna Maliszewska ukończyła wyścig za czasem 2:29,72.
Aż trzy nasze reprezentantki osiągnęły taki sam rezultat rankingowej rundy szermierki. Z wynikiem 210 punktów swoje zmagania na planszy ukończyły Natalia Dominiak, Oktawia Nowacka i Marta Kobecka. Z najwyższym wynikiem w polskiej ekipie sklasyfikowana została Anna Maliszewska – 218 punktów.
Taktyczne rozegranie finałowego laser run zakończyło się sukcesem dla kompletu naszych zawodniczek. Anna Maliszewska, Marta Kobecka i Natalia Dominiak przekroczyły linię mety na miejscach promowanych bezpośrednim awansem. Na informację o tym czy do tej trójki dołączy Oktawia Nowacka musieliśmy poczekać. Po ukazaniu się oficjalnych wyników obu grup eliminacyjnych, okazało się, że Oktawia awansowała do półfinału z bardzo dużym zapasem.

Gratulacje dla naszych zawodniczek!

Komplet Polek w półfinale Mistrzostw Europy Seniorek
https://daftarjasacuan.com/ https://tos885grup.com/ https://scratchingonthings.com/ https://jasacuan.org/ https://vietadhanoi.dongnam.com.vn/-/news/upload/situs-slot-myanmar/ https://vpse.dongnam.com.vn/-/upload/news/slot-server-kamboja/ https://certificates-trainingstage.myportal.ul.com/ https://profile2.ngpvan.com/ http://tracker-stage.route.com/ https://rak3afdprodpowerportal.powerappsportals.com/ https://www.anls.org/2021/02/20/peraturan-permainan-judi-situs-judi-bola-terpercaya-online/ https://jti.polinema.ac.id/-/news/upload/slot-thailand/ https://www.hc.edu.uy/-/news/upload/slot-thailand/ https://www.hc.edu.uy/-/news/upload/slot-gacor/

https://bgpol.polsri.ac.id/wp-content/uploads/2023/sst/

https://mmaliverpool.com/-/news/upload/slot-server-thailand/

https://dev.namvm.pandora.net/

https://www-t.gilead.com/

https://beast-am.kantar.com/slot-kamboja/

https://salts.rutgers.edu/slot-thailand/

https://www.ocsg.uni.edu.pe/plugins/search/categories/slot-server-thailand/